Třída "D"

Lucie Angelisová, Martina Bernhardová

Třída „D“ školní rok 2020/ 2021

Déčko“- prostě naše třída– třída dětí, rodičů a průvodců, kteří se rádi setkávají nejen ve školce, ale i mimo ni, na společných akcích, výletech a výpravách.

Moc si přejeme, aby „Déčko“ bylo  pro děti místem, kde se cítí svobodně, bezpečně, radostně, místem, kde mohou objevovat, zkoumat nové věci a dostávat další a pozitivní náměty a nápady pro další činnosti.

Velice si vážíme úzké spolupráce s rodiči, prarodiči, jejich pomoci při vymýšlení a realizaci různých akcí, nápadů, výletů… Věříme, i v letošním roce strávíme spoustu příjemných chvilek, které nás všechny obohacují vzájemně.

V letošním roce budeme pokračovat v tématu „ČESKÉ zVYKY A TRADICE“, tentokrát se zaměřením na „moje místo na Zemi“ – místo, kde bydlím, chodím do školky, hraji si…. 

 

Co se děje v naší třídě

SCHŮZKA NOVÝCH RODIČŮ

Vážení rodiče, schůzka rodičů nově přijatých dětí do mateřské školy se koná  v pondělí 21. června 2021 v 17,30 ve třídě D. Těšíme se na Vás. O násJsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která...

číst více

VÝLET DO FAJNPARKU

Ve středu 23.6.2021 nás čeká výlet do Fajnparku u Chlumce nad Cidlinou. Odjezd od MŠ je v 7,30; návrat ke školce v 16,30 S sebou: batůžek pláštěnku jídlo a pití na celý den (2x svačina, oběd) – ne jogurty apod., pití v pevné šroubovací lahvi oblečení a obuv dle...

číst více

Co plánujeme

9.6. Schůzka k víkendové akci

15.6. Rozloučení s předškoláky

16.6. Zoo Zájezd

19.- 20.6. víkendová akce s rodiči

22.6. Prožitkový tanec

23.6. Celodenní výlet FAJNPARK

29.6. Divadlo v MŠ – MOŘSKÝ SVĚT

 

  Archiv akcí

  404 - Nenalezeno

  Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

  Montessori průvodci

  Lucie Angelisová
  montessori pedagog

  Martina Bernhardová

  montessori pedagog

  Fotky naší třídy „D“

  O nás

  Jsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu Marie Montessori.
  více...

  Spolupracujeme

  Mateřská škola Montessori Kladno

  Na Vyhaslém 3197
  272 01 Kladno

  Telefon: 312 276 049
  E-mail: info@montessori-kladno.cz 
  Web: www.montessori-kladno.cz