Třída "D"

Lucie Angelisová, Martina Bernhardová

Třída „D“ školní rok 2021/ 2022

Déčko“-  naše třída– třída dětí, rodičů a průvodců, kteří se rádi setkávají nejen ve školce, ale i mimo ni, na společných akcích, výletech a výpravách.

Moc si přejeme, aby „Déčko“ bylo  pro děti místem, kde se cítí svobodně, bezpečně, radostně, místem, kde mohou objevovat, zkoumat nové věci a dostávat další a pozitivní náměty a nápady pro další činnosti.

Velice si vážíme úzké spolupráce s rodiči, prarodiči, jejich pomoci při vymýšlení a realizaci různých akcí, nápadů, výletů… Věříme, i v letošním roce strávíme spoustu příjemných chvilek, které nás všechny obohacují vzájemně.

Ve školním roce 2021 – 2022 se vypravíme do historie – blíže prozkoumáme dějiny naší země a sice „STARÉ POVĚSTI ČESKÉ“. Čeká nás spousta dobrodružství, zábavy, poučení, tvoření, výletů…….. 

 

Co se děje v naší třídě

VÝLET NA VYŠEHRAD

Vážení rodiče, milé děti. V sobotu 25. června vás zveme na společný jarní výlet na Vyšehrad. Sraz před hřbitovem ve 13 hodin, doprava individuální. Čeká nás prohlídka areálu- míst spjatých se Starými pověstmi českými - Horymírem, Libuší a dalšími, společné popovídání...

číst více

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Platbu členských příspěvků ve výši 450 Kč/dítě provádějte vždy k 15. dni v měsíci (září - červen).  O násJsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího...

číst více

  Co plánujeme

 

24.6. Výlet do Čechovy stodoly

25.6. Výlet s rodiči na Vyšehrad

 

 

Archiv akcí

Botanicus – celodenní výlet

Botanicus – celodenní výlet

V pátek 20. května nás čeká celodenní výlet do středověké vesnice, centra řemesel v Botanicusu. Sraz ve školce do 7:20 nebo přímo u autobusové zastávky v 7:45 hod. Návrat do MŠ mezi 16:00 - 16:30 hod. S sebou: batůžek, pláštěnku, oběd, dopolední i odpolední svačinu,...

číst více

Montessori průvodci

Lucie Angelisová
montessori pedagog

Martina Bernhardová

montessori pedagog

Fotky naší třídy „D“

O nás

Jsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu Marie Montessori.
více...

Spolupracujeme