Třída "D"

Lucie Angelisová, Martina Bernhardová, Klára Čechová

Třída „D“ školní rok 2023/ 2024

DÉČKO-  naše třída– třída dětí, rodičů a průvodců, kteří se rádi setkávají nejen ve školce, ale i mimo ni, na společných akcích, výletech a výpravách.

V letošním školním roce se náš „dospělý“ tým rozroste o asistentku pedagoga Kláru, děti přivítají sedm nových kamarádů. 

Moc si přejeme, aby „Déčko“ bylo  pro děti místem, kde se cítí svobodně, bezpečně, radostně, místem, kde mohou objevovat, zkoumat nové věci a dostávat další a pozitivní náměty a nápady pro další činnosti.

Velice si vážíme úzké spolupráce s rodiči, prarodiči, jejich pomoci při vymýšlení a realizaci různých akcí, nápadů, výletů… Věříme, i v letošním roce strávíme spoustu příjemných chvilek, které nás všechny obohacují vzájemně.

Ve školním roce 2023 – 2024 nás čeká celoroční dobrodružství s myšáky Chloupkem a Zoubkem. Provedou nás nejen Středočeským krajem, jejich milovanou Berounkou, ale zavedou nás i do dalších krajů naší vlasti.  Společně si užijeme spoustu dobrodružství, zábavy, poučení, tvoření, výletů…….. 

Co se děje v naší třídě

PŘEDNÁŠKA PRO RODIČE

Vážení rodiče,  srdečně Vás zveme 10.1.2024 od 17.00 – 19.00 hod. ve třídě B na přednášku Mgr. JIŘÍHO HALDY "V KAŽDÉ CHVÍLI JSTE MI VZOREM" (název nové knihy) Obsahem přednášky bude: -  sociální zralost a její důležitost                                                ...

číst více

VÁNOČNÍ VÝLET

Vážení rodiče, milé děti Zveme vás na společný vánoční výlet do Národního zemědělského muzea v Praze na Letné. Čeká nás zpěv koled, oživíme staré vánoční tradice, živý betlém a spousta dalších aktivit.  Sejdeme se v sobotu 16. prosince 2023 ve 13 hodin před vchodem do...

číst více

  Co plánujeme

 

5. 12. Divadlo Lampion 

6.12. Čertovinky

12. 12. Hudební vystoupení dětí z           Montessori školy u Floriána

14.12. Muzeum Roztoky u Prahy

16.12. Vánoční výlet s rodiči

19.12. Promítání M. Loew

20.12. vánoční nadílka

celý rok – tvořivá dopoledne s tatínky

 

 

Montessori průvodci

Lucie Angelisová
montessori pedagog

Martina Bernhardová

montessori pedagog

Fotky naší třídy „D“

O nás

Jsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu Marie Montessori.
více...

Zřizovatel

Spolupracujeme