Třída "D"

Lucie Angelisová, Martina Bernhardová

Třída „D“ školní rok 2022/ 2023

Déčko“-  naše třída– třída dětí, rodičů a průvodců, kteří se rádi setkávají nejen ve školce, ale i mimo ni, na společných akcích, výletech a výpravách.

Moc si přejeme, aby „Déčko“ bylo  pro děti místem, kde se cítí svobodně, bezpečně, radostně, místem, kde mohou objevovat, zkoumat nové věci a dostávat další a pozitivní náměty a nápady pro další činnosti.

Velice si vážíme úzké spolupráce s rodiči, prarodiči, jejich pomoci při vymýšlení a realizaci různých akcí, nápadů, výletů… Věříme, i v letošním roce strávíme spoustu příjemných chvilek, které nás všechny obohacují vzájemně.

Ve školním roce 2022 – 2023 nás bude provázet kapka ÁJA nejen po okolí Kladna, ale i po celé České republice.  Čeká nás spousta dobrodružství, zábavy, poučení, tvoření, výletů…….. 

 

Co se děje v naší třídě

VÝLET DO PRAHY

V úterý 23.5.2023 jedeme s dětmi na výlet do Národního zemědělského muzea v Praze. Sraz u školky: v 7,45 Návrat ke školce: kolem 14. hodiny S sebou: jídlo na celý den: svačina – oběd – svačina batůžek s pitím     O násJsme čtyřtřídní mateřská škola, s...

číst více

  Co plánujeme

 

4. 4. výlet – Národopisné muzeum

11.4. den otevřených dveří s dětmi

19. 4.  divadlo Myšky Elišky v MŠ

21.-22.4. „Probouzení broučků“ – spaní dětí v MŠ

10. 5. divadlo Evy Hruškové v MŠ

15. 5. výchovný koncert pro předškoláky ZUŠ Kladno (GDM)

17. a 19.5. fotograf v MŠ

23.5. Výlet do NZM V Praze

29.5.- 2.6. Škola v přírodě

9.-11.6. akce s rodiči

16.6. rozloučení s předškoláky

22.6. výlet Vodní dům Hulice

 

 

 

Archiv akcí

Montessori průvodci

Lucie Angelisová
montessori pedagog

Martina Bernhardová

montessori pedagog

Fotky naší třídy „D“

O nás

Jsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu Marie Montessori.
více...

Spolupracujeme