Třída "D"

Lucie Angelisová, Martina Bernhardová

Třída „D“ školní rok 2019/ 2020

„Déčko“- prostě naše třída– třída dětí, rodičů a průvodců, kteří se rádi setkávají nejen ve školce, ale i mimo ni, na společných akcích, výletech a výpravách.

Moc si přejeme, aby „Déčko“ bylo  pro děti místem, kde se cítí svobodně, bezpečně, radostně, místem, kde mohou objevovat, zkoumat nové věci a dostávat další a pozitivní náměty a nápady pro další činnosti.

Velice si vážíme úzké spolupráce s rodiči, prarodiči, jejich pomoci při vymýšlení a realizaci různých akcí, nápadů, výletů… Věříme, i v letošním roce strávíme spoustu příjemných chvilek, které nás všechny obohacují vzájemně.

Ve školním roce 2019/2020 se budeme zabývat věcmi, které jsou nám všem blízké a které nás obklopují- naším okolím, zaměříme se především na české zvyky a tradice, na jejich vznik, vývoj, dodržování v dnešní době. Samozřejmostí budou praktická zkoušení těchto obyčejů, výlety a aktivní spolupráce s rodiči. 

 

Co se děje v naší třídě

VÁNOČNÍ VÝLET

Vážení rodiče, milé děti v sobotu 30.11.2019 Vás zveme s Vašimi dětmi na vánoční výlet do Betlémské kaple na výstavu betlémů. Doprava nejlépe hromadná vlakem, odjezd z nádraží Kladno – Ostrovec:  v 9,21, Kladno – město: 9,23, Kladno: 9,27. Pokud by se někdo dopravoval...

číst více
Adventní tvoření pro maminky

Adventní tvoření pro maminky

Milé maminky, děvčata. Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 Vám nabízíme společný listopadový podvečer bez dětí spojený s výrobou adventního věnce či věnce na dveře. Pokud máte zájem o jedlový korpus věnce, zapište se na nástěnku v šatně do úterý 5.11.2019, cena cca 150,-...

číst více

Co plánujeme

 

 

  • 6.11. Divadlo v MŠ ČERT A KÁČA
  • 21.11. Adventní tvoření s maminkami
  • 2.12. Fotograf v MŠ
  • 18.12. Vánoční nadílka – dopoledne
  • 18.12. Vycházka ke krmelci s rodiči – odpoledne
  • 15.2. Masopust rodiče + děti
  • Turistické středy (pravidelně)
  • Pravidelná dopolední tvoření s rodiči

Archiv akcí

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Montessori průvodci

Lucie Angelisová
montessori pedagog

Martin Bernhardová
montessori pedagog

Fotky naší třídy „D“

O nás

Spolupracujeme

Mateřská škola Montessori Kladno

Na Vyhaslém 3197
272 01 Kladno

Telefon: 312 276 049
E-mail: info@montessori-kladno.cz 
Web: www.montessori-kladno.cz