Třída "D"

Lucie Angelisová, Martina Bernhardová, Klára Čechová

Třída „D“ školní rok 2023/ 2024

DÉČKO-  naše třída– třída dětí, rodičů a průvodců, kteří se rádi setkávají nejen ve školce, ale i mimo ni, na společných akcích, výletech a výpravách.

V letošním školním roce se náš „dospělý“ tým rozroste o asistentku pedagoga Kláru, děti přivítají sedm nových kamarádů. 

Moc si přejeme, aby „Déčko“ bylo  pro děti místem, kde se cítí svobodně, bezpečně, radostně, místem, kde mohou objevovat, zkoumat nové věci a dostávat další a pozitivní náměty a nápady pro další činnosti.

Velice si vážíme úzké spolupráce s rodiči, prarodiči, jejich pomoci při vymýšlení a realizaci různých akcí, nápadů, výletů… Věříme, i v letošním roce strávíme spoustu příjemných chvilek, které nás všechny obohacují vzájemně.

Ve školním roce 2023 – 2024 nás čeká celoroční dobrodružství s myšáky Chloupkem a Zoubkem. Provedou nás nejen Středočeským krajem, jejich milovanou Berounkou, ale zavedou nás i do dalších krajů naší vlasti.  Společně si užijeme spoustu dobrodružství, zábavy, poučení, tvoření, výletů…….. 

Co se děje v naší třídě

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Platbu členských příspěvků ve výši 450 Kč/dítě provádějte vždy k 15. dni v měsíci (září - červen).  O násJsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího...

číst více

  Co plánujeme

 

Celý rok – tvořivá dopoledne s tatínky

 22.5. Výlet Zoopark Zájezd

3.-7.6. Školka v přírodě

11.6. Vinařická horka s tatínky

18.6. Rozloučení s předškoláky

21.- 23.6. Víkendová akce s rodiči

 

 

 

Montessori průvodci

Lucie Angelisová
montessori pedagog

Martina Bernhardová

montessori pedagog

Fotky naší třídy „D“

O nás

Jsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu Marie Montessori.
více...

Zřizovatel

Spolupracujeme