Třída "D"

Lucie Angelisová, Martina Bernhardová

Třída „D“ školní rok 2021/ 2022

Déčko“-  naše třída– třída dětí, rodičů a průvodců, kteří se rádi setkávají nejen ve školce, ale i mimo ni, na společných akcích, výletech a výpravách.

Moc si přejeme, aby „Déčko“ bylo  pro děti místem, kde se cítí svobodně, bezpečně, radostně, místem, kde mohou objevovat, zkoumat nové věci a dostávat další a pozitivní náměty a nápady pro další činnosti.

Velice si vážíme úzké spolupráce s rodiči, prarodiči, jejich pomoci při vymýšlení a realizaci různých akcí, nápadů, výletů… Věříme, i v letošním roce strávíme spoustu příjemných chvilek, které nás všechny obohacují vzájemně.

Ve školním roce 2021 – 2022 se vypravíme do historie – blíže prozkoumáme dějiny naší země a sice „STARÉ POVĚSTI ČESKÉ“. Čeká nás spousta dobrodružství, zábavy, poučení, tvoření, výletů…….. 

 

Co se děje v naší třídě

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Vážení rodiče, zveme Vás na Den otevřených dveří v naší mateřské škole, který se koná v pondělí 10.1.2022. Od 8,00do 10,00 máte možnost vstupovat do jednotlivých tříd a pozorovat dění. V 10,00 pedagogické pracovnice školy na spojovací chodbě podají informace a zodpoví...

číst více

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Platbu členských příspěvků ve výši 450 Kč/dítě provádějte vždy k 15. dni v měsíci (září - červen).  O násJsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího...

číst více

  Co plánujeme

 

10.1. Den otevřených dveří

8. 2. Taneční program pro              děti 

 

Archiv akcí

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Montessori průvodci

Lucie Angelisová
montessori pedagog

Martina Bernhardová

montessori pedagog

Fotky naší třídy „D“

O nás

Jsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu Marie Montessori.
více...

Spolupracujeme

Mateřská škola Montessori Kladno

Na Vyhaslém 3197
272 01 Kladno

Telefon: 312 276 049

Telefon pouze pro odhlašování stravy (sms):703 696 697
E-mail: info@montessori-kladno.cz 
Web: www.montessori-kladno.cz