Třída "D"

Lucie Angelisová, Martina Bernhardová

Třída „D“ školní rok 2020/ 2021

Déčko“- prostě naše třída– třída dětí, rodičů a průvodců, kteří se rádi setkávají nejen ve školce, ale i mimo ni, na společných akcích, výletech a výpravách.

Moc si přejeme, aby „Déčko“ bylo  pro děti místem, kde se cítí svobodně, bezpečně, radostně, místem, kde mohou objevovat, zkoumat nové věci a dostávat další a pozitivní náměty a nápady pro další činnosti.

Velice si vážíme úzké spolupráce s rodiči, prarodiči, jejich pomoci při vymýšlení a realizaci různých akcí, nápadů, výletů… Věříme, i v letošním roce strávíme spoustu příjemných chvilek, které nás všechny obohacují vzájemně.

V letošním roce budeme pokračovat v tématu „ČESKÉ zVYKY A TRADICE“, tentokrát se zaměřením na „moje místo na Zemi“ – místo, kde bydlím, chodím do školky, hraji si…. 

 

Co se děje v naší třídě

Zápis do MŠ

Vážení rodiče,    zda naleznete podrobné informace a dokumenty ke stažení k zápisu do MŠ.   Žádost o přijetí do MŠ 2021   VNITŘNÍ KRITÉRIA PŘIJETÍ   RADY PRO RODIČE POTVRZENÍ O OČKOVÁNÍ INDIVIDUÁLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ CO JE DOBRÉ UMĚT

číst více

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Platbu členských příspěvků ve výši 300 Kč/dítě provádějte vždy k 15. dni v měsíci (září - červen).   SpolupracujemeMateřská škola Montessori Kladno Na Vyhaslém 3197272 01 Kladno Telefon: 312 276 049 E-mail: info@montessori-kladno.cz Web:...

číst více

Co plánujeme

28.5. Divadlo v MŠ

15.6. Rozloučení s předškoláky

16.6. Zoo Zájezd

19.- 20.6. víkendová akce s rodiči

22.6. prožitkový tanec

  Archiv akcí

  404 - Nenalezeno

  Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

  Montessori průvodci

  Lucie Angelisová
  montessori pedagog

  Martina Bernhardová

  montessori pedagog

  Fotky naší třídy „D“

  O nás

  Jsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu Marie Montessori.
  více...

  Spolupracujeme

  Mateřská škola Montessori Kladno

  Na Vyhaslém 3197
  272 01 Kladno

  Telefon: 312 276 049
  E-mail: info@montessori-kladno.cz 
  Web: www.montessori-kladno.cz