Třída "D"

Lucie Angelisová, Martina Bernhardová

Třída „D“ školní rok 2020/ 2021

Déčko“- prostě naše třída– třída dětí, rodičů a průvodců, kteří se rádi setkávají nejen ve školce, ale i mimo ni, na společných akcích, výletech a výpravách.

Moc si přejeme, aby „Déčko“ bylo  pro děti místem, kde se cítí svobodně, bezpečně, radostně, místem, kde mohou objevovat, zkoumat nové věci a dostávat další a pozitivní náměty a nápady pro další činnosti.

Velice si vážíme úzké spolupráce s rodiči, prarodiči, jejich pomoci při vymýšlení a realizaci různých akcí, nápadů, výletů… Věříme, i v letošním roce strávíme spoustu příjemných chvilek, které nás všechny obohacují vzájemně.

V letošním roce budeme pokračovat v tématu „ČESKÉ zVYKY A TRADICE“, tentokrát se zaměřením na „moje místo na Zemi“ – místo, kde bydlím, chodím do školky, hraji si…. 

 

Co se děje v naší třídě

SETKÁNÍ SE SKŘÍTKY

Vážení rodiče, milé děti. Zveme vás na společnou seznamovací akci, která se uskuteční ve středu 30.9.2020. Sraz před školkou je v 16 hodin, společně půjdeme na „Kouzelnou paseku“, kde se dozvíte více…. Vítáno drobné občerstvení do lesa J Těší se na vás Lucie a Martina...

číst více

ZAHRADA

Vážení rodiče, milé děti. Zveme Vás na slavnostní seznámení se s novou školní zahradou, které se koná ve čtvrtek 24.9.2020 od 16 hodin. Sejdeme se u třídy A, postupně společně  projdeme celou zahradu, seznámíme se s novými herními a okrasnými prvky. Nabízíme pečení...

číst více

Co plánujeme

  • 14.9. třídní schůzka
  • 24.9. ZAHRADA
  • 30.9. Zahajovací akce s rodiči
  • 20.10. divadlo v MŠ
  • 3.11. fotograf v MŠ
  • 1.12. divadlo v MŠ

 

 

Archiv akcí

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Montessori průvodci

Lucie Angelisová
montessori pedagog

Martin Bernhardová
montessori pedagog

Fotky naší třídy „D“

O nás

Jsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu Marie Montessori.

Pedagogický sbor tvoří 8 průvodkyň montessori pedagogikou a jedna asistentka pedagoga. Naší společnou náplní je radost z práce s dětmi, pozorování růstu dětí, pomoc při odkrývání nového a neznámého. Společně s dětmi se radujeme z nových zážitků a poznatků, se kterými nám často pomáhají i rodiče.

Spolupracujeme

Mateřská škola Montessori Kladno

Na Vyhaslém 3197
272 01 Kladno

Telefon: 312 276 049
E-mail: info@montessori-kladno.cz 
Web: www.montessori-kladno.cz