Třída "A"

Michaela Beránková, Nikol Fíková

 

Třída „A“ školní rok 2020 / 2021

 

V Áčku se na Vás budou těšit Míša, Nikol a Bára. Pojďme společně tvořit, objevovat svět a radovat se z každého pokroku, který nás posune dál.

Stejně tak, jak se mění doba, rosteme, vyvíjíme se… i my chceme dětem Montessori svět přiblížit dnešním podmínkám tak, aby pro ně byl atraktivní, rozvíjel je a naplňoval jejich potřeby. Nadále pro nás zůstává prioritou samostatnost dětí a schopnost se o sebe postarat.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a přivítáme Vaše nápady. Doufáme, že se v naší třídě budou cítit dobře nejen děti, ale i Vy sami a užijeme si letošní školní rok.  

Co se děje v naší třídě

PROVOZ MŠ V DOBĚ PRÁZDNIN

PROVOZ MŠ V DOBĚ PRÁZDNIN

PROVOZ MŠ V DOBĚ PODZIMNÍCH PRÁZDNIN Vážení rodiče, Provoz v době podzimních prázdnin, 26. - 30.10.2020 se uskuteční ve třídě C. Děkujeme. O násJsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která...

číst více

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

  Vážení rodiče, ve dnech 26.- 30.10. 10. 2020 jsou ve školách „covidové“ podzimní prázdniny. 28.10. je státní svátek. Provoz školky je v těchto dnech určen převážně pro pracující rodiče, kteří nemají jinou možnost péče o dítě. V provozu je většinou nižší počet tříd....

číst více

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Platbu členských příspěvků ve výši 300 Kč/dítě provádějte vždy k 15. dni v měsíci (září - červen).   SpolupracujemeMateřská škola Montessori Kladno Na Vyhaslém 3197272 01 Kladno Telefon: 312 276 049 E-mail: info@montessori-kladno.cz Web:...

číst více

Co plánujeme

  • 20.10. divadlo v MŠ
  • 3.11. fotograf v MŠ
  • 1.12. divadlo v MŠ 

   

  Montessori průvodci

  Michaela Beránková, DiS.
  montessori pedagog

  Mgr. Nikol Fíková

  montessori pedagog

  Fotky naší třídy „A“

  O nás

  Jsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu Marie Montessori.

  Pedagogický sbor tvoří 8 průvodkyň montessori pedagogikou a jedna asistentka pedagoga. Naší společnou náplní je radost z práce s dětmi, pozorování růstu dětí, pomoc při odkrývání nového a neznámého. Společně s dětmi se radujeme z nových zážitků a poznatků, se kterými nám často pomáhají i rodiče.

  Spolupracujeme

  Mateřská škola Montessori Kladno

  Na Vyhaslém 3197
  272 01 Kladno

  Telefon: 312 276 049
  E-mail: info@montessori-kladno.cz 
  Web: www.montessori-kladno.cz