Třída "A"

Michaela Beránková, Petra Neumannová, Barbora Bednářová

 

Třída „A“ školní rok 2021 / 2022

 

V Áčku se budete potkávat s Míšou, Petrou a Bárou. Během prázdnin naše kolegyně Nikol přivedla na svět miminko, proto se v letošním roce zaměříme na vývoj člověka, zrození, lidské tělo a jeho tajemství.

V duchu Montessori pedagogiky přibližujeme dětem dnešní svět, tak, aby se v něm dostatečně rozvíjely, naplňovaly své potřeby, uměly se o sebe samy postarat a radovaly se ze svých pokroků.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a vítáme Vaše nápady. Doufáme, že se v naší třídě budou cítit dobře nejen děti, ale i Vy sami a společně si užijeme letošní školní rok.

Co se děje v naší třídě

Botanicus – celodenní výlet

Botanicus – celodenní výlet

V pátek 20. května nás čeká celodenní výlet do středověké vesnice, centra řemesel v Botanicusu. Sraz ve školce do 7:20 nebo přímo u autobusové zastávky v 7:45 hod. Návrat do MŠ mezi 16:00 - 16:30 hod. S sebou: batůžek, pláštěnku, oběd, dopolední i odpolední svačinu,...

číst více

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Platbu členských příspěvků ve výši 450 Kč/dítě provádějte vždy k 15. dni v měsíci (září - červen).  O násJsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího...

číst více
Lesní dny

Lesní dny

Pravidelně každé pondělí vyrážíme s dětmi na celé dopoledne do lesa. Nezapomeňte proto děti vybavit vhodným oblečením dle aktuálního počasí. 

číst více

Co plánujeme

20. 5. celodenní výlet Botanicus

16. 6. rozloučení s předškoláky – zahrada MŠ od 16:00 hod.

24. 6. Táborák se stanováním na zahradě MŠ od 17:30 hod.

 

 

 

Montessori průvodci

Michaela Beránková, DiS.
montessori pedagog

Petra Neumannová

montessori pedagog

Fotky naší třídy „A“

O nás

Jsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu Marie Montessori.
více...

Spolupracujeme