Třída "A"

Michaela Beránková, Petra Neumannová, Barbora Bednářová

 

Třída „A“ školní rok 2020 / 2021

 

V Áčku se na Vás budou těšit Míša, Nikol a Bára. Pojďme společně tvořit, objevovat svět a radovat se z každého pokroku, který nás posune dál.

Stejně tak, jak se mění doba, rosteme, vyvíjíme se… i my chceme dětem Montessori svět přiblížit dnešním podmínkám tak, aby pro ně byl atraktivní, rozvíjel je a naplňoval jejich potřeby. Nadále pro nás zůstává prioritou samostatnost dětí a schopnost se o sebe postarat.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a přivítáme Vaše nápady. Doufáme, že se v naší třídě budou cítit dobře nejen děti, ale i Vy sami a užijeme si letošní školní rok.  

Co se děje v naší třídě

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Platbu členských příspěvků ve výši 300 Kč/dítě provádějte vždy k 15. dni v měsíci (září - červen).   SpolupracujemeMateřská škola Montessori Kladno Na Vyhaslém 3197272 01 Kladno Telefon: 312 276 049 E-mail: info@montessori-kladno.cz Web:...

číst více

Seznam věcí

Seznam věcí pro děti do mateřské školy: přezůvky  (ne s černou podrážkou – dělají šmouhy na linu) rezervní oblečení    (spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláky) oblečení na vycházku dle aktuálního počasí gumovky, pláštěnka hrneček na pití s ouškem    Všechny věci dětí...

číst více
Lesní dny

Lesní dny

Pravidelně každé pondělí vyrážíme s dětmi na celé dopoledne do lesa. Nezapomeňte proto děti vybavit vhodným oblečením dle aktuálního počasí. 

číst více

Co plánujeme

 1.9. zahájení školního roku

 

 

Montessori průvodci

Michaela Beránková, DiS.
montessori pedagog

Petra Neumannová

montessori pedagog

Fotky naší třídy „A“

O nás

Jsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu Marie Montessori.
více...

Spolupracujeme

Mateřská škola Montessori Kladno

Na Vyhaslém 3197
272 01 Kladno

Telefon: 312 276 049
E-mail: info@montessori-kladno.cz 
Web: www.montessori-kladno.cz