Třída "A"

Michaela Beránková, Petra Neumannová, Barbora Bednářová

 

Třída „A“ školní rok 2021 / 2022

 

V Áčku se budete potkávat s Míšou, Petrou a Bárou. Během prázdnin naše kolegyně Nikol přivedla na svět miminko, proto se v letošním roce zaměříme na vývoj člověka, zrození, lidské tělo a jeho tajemství.

V duchu Montessori pedagogiky přibližujeme dětem dnešní svět, tak, aby se v něm dostatečně rozvíjely, naplňovaly své potřeby, uměly se o sebe samy postarat a radovaly se ze svých pokroků.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a vítáme Vaše nápady. Doufáme, že se v naší třídě budou cítit dobře nejen děti, ale i Vy sami a společně si užijeme letošní školní rok.

Co se děje v naší třídě

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Vážení rodiče, zveme Vás na Den otevřených dveří v naší mateřské škole, který se koná v pondělí 10.1.2022. Od 8,00do 10,00 máte možnost vstupovat do jednotlivých tříd a pozorovat dění. V 10,00 pedagogické pracovnice školy na spojovací chodbě podají informace a zodpoví...

číst více

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Platbu členských příspěvků ve výši 450 Kč/dítě provádějte vždy k 15. dni v měsíci (září - červen).  O násJsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího...

číst více
Lesní dny

Lesní dny

Pravidelně každé pondělí vyrážíme s dětmi na celé dopoledne do lesa. Nezapomeňte proto děti vybavit vhodným oblečením dle aktuálního počasí. 

číst více

Co plánujeme

 10.1. Den otevřených dveří

25. 1. Konzultace pro rodiče             předškoláků dle rozpisu

8. 2. Taneční program pro              děti

 

 

 

Montessori průvodci

Michaela Beránková, DiS.
montessori pedagog

Petra Neumannová

montessori pedagog

Fotky naší třídy „A“

O nás

Jsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu Marie Montessori.
více...

Spolupracujeme

Mateřská škola Montessori Kladno

Na Vyhaslém 3197
272 01 Kladno

Telefon: 312 276 049

Telefon pouze pro odhlašování stravy (sms):703 696 697
E-mail: info@montessori-kladno.cz 
Web: www.montessori-kladno.cz