Další aktivity MŠ

Plavání

Plaveckou výuku zajišťuje Plavecká škola TJ Tuchlovice. Kurz je určen pro předškoláky, kapacita kurzu je 40 dětí. Podrobné informace jsou podávány na úvodní schůzce rodičů v září. Přihlašování do kurzu včetně podmínek během podzimu formou přihlášky na letáčku vyvěšeném v šatně dětí.

Školka v přírodě

Pobyt ve škole v přírodě je určen pro předškolní děti. Informace a podmínky organizování pobytu ve škole v přírodě podáváme na úvodní schůzce rodičů v září na začátku školního roku.
V průběhu listopadu se zájemci mohou hlásit formou přihlašováním svého dítěte na letáček vyvěšený v šatnách tříd. V průběhu dubna probíhá informační schůzka pro rodiče přihlášených dětí, kterou svolává vedoucí školy v přírodě paní učitelka M.Bernhardová. ŠVP organizujeme zpravidla v květnu.

 

 

 

 

_

8Školka v přírodě 2019 / 2020

 

Termín: 18. – 22.5.2020

Kam se jede: Chata Prezidentská, Jizerské hory

 

 

 

 

 

_

Fotky ze školky v přírodě 2015 / 2016

O nás

Jsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu Marie Montessori.

Pedagogický sbor tvoří 8 průvodkyň montessori pedagogikou a jedna asistentka pedagoga. Naší společnou náplní je radost z práce s dětmi, pozorování růstu dětí, pomoc při odkrývání nového a neznámého. Společně s dětmi se radujeme z nových zážitků a poznatků, se kterými nám často pomáhají i rodiče.

Spolupracujeme

Mateřská škola Montessori Kladno

Na Vyhaslém 3197
272 01 Kladno

Telefon: 312 276 049
E-mail: info@montessori-kladno.cz 
Web: www.montessori-kladno.cz