Třída "B"

Iveta Ježková, Hana Koukalová

Třída „B“ školní rok 2019/ 2020

  Věříme, že nic se neděje náhodou a vše je tak, jak má být. Věříme, že si tvoříme svůj život tím, co si přejeme, jak myslíme, prožíváme a jednáme.

Naším cílem je, aby  k nám chodily děti  s nadšením a rády,aby je to u nás prostě bavilo.Dítě je spokojené, pokud je hluboce propojené se sebou, se svojí podstatou. Děti v tom podporujeme  a snažíme se jim pomoci najít své opravdové „JÁ“

Snažíme se na svět dívat  s nimi- jejich očima a moc nás to baví!

Baví nás  s nimi žasnout, být TADY a TEĎ.  

Jsme přesvědčeny, že jsme odpovědni za sebe i za  místo, kde žijeme a to se snažíme ukázat dětem. Vedeme je k úctě – nejen k sobě navzájem, ale také ke svému okolí, k přírodě, minulosti.

U nás děti vědí, že mají  zodpovědnosti za sebe, za svou práci, za své jednání. Ukazujeme jim, jak žít v  sounáležitosti s přírodou a okolím.

Máme moc rádi setkání  s Vámi rodiči, či prarodiči, na společných akcích, vždy nás něčím obohatíte.

V tomto školním roce budeme pokračovat v  tématu „Cestujeme po celém  světě“. Letos  prozkoumáme opět všemi smysly kontinenty, které jsme ještě „nenavštívili“ a to Asii, Afriku a Austrálii. Budeme objevovat, tvořit, zpívat, tančit, vařit a ochutnávat a  prožívat  vše možné i nemožné:)

 

 

Co se děje v naší třídě

Výlet – Botanická zahrada Praha

Ve středu 9. října pojedeme na výlet do Botanické zahrady v Praze. Sraz ve školce je v 7:40 hod. S sebou děti potřebují batůžek s pitím ve šroubovací láhvi (svačinu bereme ze školky), pláštěnku a vhodné oblečení dle aktuálního počasí. Návrat na pozdní oběd, poté...

číst více

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Platbu členských příspěvků ve výši 300 Kč/dítě provádějte vždy k 15. dni v měsíci (září - červen).   O nás Jsme mateřská škola která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu M. Montessori. Kapacita naší školky je 112 dětí ve čtyřech třídách. V každé třídě je 28...

číst více

Co plánujeme

 

  •  16.9. třídní schůzka
  • 9.10.  Výlet – Botanická zahrada Praha
  • 15.10. Logopedický screening
  • 6.11. Divadlo v MŠ
  • 2.12. Fotograf v MŠ 

Montessori průvodci

Iveta Ježková
Montessori pedagog

Hana Koukalová
Montessori pedagog

Fotky naší třídy „B“

O nás

Jsme mateřská škola která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu M. Montessori. Kapacita naší školky je 112 dětí ve čtyřech třídách. V každé třídě je 28 dětí věkově smíšených 3-6 let. Učitelský sbor je složen z 8 kvalifikovaných pedagogů a jedné asistentky pedagoga.

Otevírací doba

6:00 - 16:30 hod

6:00 - 7,30 třída B

od 7,30 ostatní třídy

 

Spolupracujeme

Mateřská škola Montessori Kladno

Na Vyhaslém 3197
272 01 Kladno

Telefon: 312 276 049
E-mail: info@montessori-kladno.cz 
Web: www.montessori-kladno.cz