Třída "B"

Iveta Ježková, Hana Koukalová

Třída „B“ školní rok 2022/ 2023

„Montessori není jen o tom, co se dítě naučí nebo co zvládne, je především o tom, co mu předáme ze svého srdce.“

Ve třídě B se na Vás těší  Iveta a Hanka. Našim cílem je, aby k nám děti chodily s nadšením a rády, aby je to u nás prostě bavilo :-). Vytváříme zde bezpečné prostředí, kde každý může objevit své opravdové já.

Snažíme se na svět dívat s dětmi – jejich očima – žasnout, být stále „TADY A TEĎ.“

Učíme je samostatnosti, toleranci, zodpovědnosti za sebe, za své chování i jednání. Vedeme je k úctě – nejen k sobě navzájem, ale také ke svému okolí, k přírodě, i minulosti.

V tomto školním roce budeme objevovat, tvořit, zpívat, tančit, hrát si, vařit, ochutnávat a prožívat vše možné i nemožné :-)). Naším tématem bude „Rok a jeho proměny.“

Máme rády společné akce ve školce i mimo ni, kdy se potkáváme i s Vámi dospělými. Velmi vítáme Vaše náměty a nápady na spolupráci. Těšíme se na spoustu nových zážitků, radost z poznávání a objevování.

 

Co se děje v naší třídě

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ DO MŠ

Vážení rodiče, v níže uvedeném odkazu naleznete výsledky zápisu do MŠ na školní rok 2023-2024. Vyveseni_prijati_MS_pro_23_24   O násJsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje...

číst více
Hasičská stanice

Hasičská stanice

Ve středu 24.5. navštívíme s dětmi Hasičský záchranný sbor Kladno.  Odcházíme v 9.00 ze školky, děti s sebou nic nepotřebují, návrat na oběd do školky.   

číst více
Výlet – Statek Merlin

Výlet – Statek Merlin

Pojedeme na výlet V úterý 9.5. pojedeme na výlet. Odjezd od školky po svačince v cca 9.00h smluvním autobusem.  S sebou batůžek a pití, vhodné oblečení.  Návrat do školky na oběd. 

číst více

 

 Co plánujeme

 

10. 5. divadlo Evy Hruškové v MŠ

12.5. Včelař ve školce 

15. 5. výchovný koncert pro předškoláky ZUŠ Kladno (GDM)

17. a 19.5. fotograf v MŠ

26.5. Bubnování ve školce

29.5.-2.6. škola v přírodě

13.6.  Rozloučení s předškoláky 

 

 

Montessori průvodci

Iveta Ježková
Montessori pedagog

Hana Koukalová
Montessori pedagog

Fotky naší třídy „B“

O nás

Jsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu Marie Montessori.
více...

Spolupracujeme