Třída "B"

Iveta Ježková, Hana Koukalová

Třída „B“ školní rok 2021/ 2022

Věříme, že nic se neděje náhodou a vše je tak, jak má být. Věříme, že si tvoříme svůj život tím, co si přejeme, jak myslíme, prožíváme a jednáme.

Naším cílem je, aby  k nám chodily děti  s nadšením a rády, aby je to u nás prostě bavilo.

Snažíme se na svět dívat  s nimi – jejich očima a moc nás to baví!

Baví nás  s nimi žasnout, být TADY a TEĎ.

Jsme přesvědčeny, že jsme odpovědni za sebe i za  místo, kde žijeme a to se snažíme ukázat dětem. Vedeme je k úctě – nejen k sobě navzájem, ale také ke svému okolí, k přírodě, minulosti.

U nás děti vědí, že mají  zodpovědnosti za sebe, za svou práci, za své jednání. Ukazujeme jim, jak žít v  sounáležitosti s přírodou a okolím.

I v tomto školním roce budeme objevovat, tvořit, zpívat, tančit, vařit, ochutnávat a prožívat vše možné i nemožné :-). Těšíme se na společná setkání i s vámi dospělými 🙂 na společných akcích ve školce i mimo ni.

 

 

Co se děje v naší třídě

Výlet Fajnpark

Milí rodiče a děti, VE STŘEDU 25.5. jedeme na výlet ke Dni dětí, do FAJNPARKU ODJEZD: v 7,30hod Z KRUHOVÉHO OBJEZDU                  U COOPU NÁVRAT: cca ve 16,00hod – také ke COOPU S sebou: batoh – přiměřeně velký na případné odkládání oděvů strava na celý den (2x...

číst více
Společný sobotní výlet

Společný sobotní výlet

Milí rodiče, v rámci našeho  celoročního tématu „Stromy“ vás zveme na: Společný sobotní výlet Kam:        Křivoklát – Naučná dendrologická stezka Kdy:         sobota 14.5. Sraz:         v 9.30 h na parkovišti (při příjezdu do Křivoklátu) Společně si projdeme naučnou...

číst více

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Platbu členských příspěvků ve výši 450 Kč/dítě provádějte vždy k 15. dni v měsíci (září - červen).  O násJsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího...

číst více

Co plánujeme

 

14.5. Výlet na Křivoklát

25.5. Výlet Fajnpark

15.6. rozloučení s předškoláky

 

 

 

 

Montessori průvodci

Iveta Ježková
Montessori pedagog

Hana Koukalová
Montessori pedagog

Fotky naší třídy „B“

O nás

Jsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu Marie Montessori.
více...

Spolupracujeme