Masopust na Mayrovce

Vážení rodiče, milé děti.

V sobotu 10. února v 15 hodin vás zveme ke společnému prožití masopustu na Mayrovce.

Místo a čas si ještě upřesníme- zda půjdeme v průvodu nebo se sejdeme na místě.  

Těšíme se na společně strávené chvíle.

Vaše holky ze školky- Lucie a Martina

 

Letos se vydají na Mayrovku tyto masopustní průvody:

Ve 12:30 vyráží průvod od Divadla Lampion, Nám. Starosty Pavla 4 a půjde směrem přes třídu T. G. Masaryka ke kinu Sokol, kde přejde přes přechod dělící silnici Čs. armády a Pod zámkem, dále bude pokračovat ulicí Na Stráni, kde se cca ve 13:00 napojí na náměstíčku Viktora Stříbrného na masopustní průvod z Podprůhonu.

Průvod maškar z Podprůhonu vyrazí ve 13:00 z náměstíčka Viktora Stříbrného a půjde trasou V. Burgra – Havířská – A. Suchého – V. Kratochvíla – Na Vyhaslém – přes Kamenný vrh – Lesní – směr Hornický skanzen Mayrau.

Průvod maškar z Tuháně s obchůzkou po domech vyrazí ve 13:30 od Louky trasou ulice Lesní – Aeškerova – Revoluční – směr Hornický skanzen Mayrau.

Průvod maškar z Libušína vyrazí ve 14:00 od MÚ Libušín trasou Přemyslova – sídliště – ulicemi Františka Brzáka – Tuháňská – okolo střelnice a čističky odpadních vod – směr Hornický skanzen Mayrau

Průvod maškar z Vinařic vyrazí ve 14:30 od OÚ Vinařice trasou V. ulice – ulicemi k Náměstí – Švermovská – 9. května – Hornická – Hlavní – směr Hornický skanzen Mayrau

 

 

O nás

Jsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu Marie Montessori.

Pedagogický sbor tvoří 8 průvodkyň montessori pedagogikou a jedna asistentka pedagoga. Naší společnou náplní je radost z práce s dětmi, pozorování růstu dětí, pomoc při odkrývání nového a neznámého. Společně s dětmi se radujeme z nových zážitků a poznatků, se kterými nám často pomáhají i rodiče.

Spolupracujeme

Mateřská škola Montessori Kladno

Na Vyhaslém 3197
272 01 Kladno

Telefon: 312 276 049
E-mail: info@montessori-kladno.cz 
Web: www.montessori-kladno.cz