Třída "A"

Michaela Beránková, Nikol Fíková

Třída „A“ školní rok 2017 / 2018

Naše třída v letošním školním roce přivítala dvanáct nových kamarádů. Osm dětí se připravuje na vstup do školy, z nichž dva chlapci mají odklad školní docházky.

V „Áčku“ se na Vás budou letos těšit Míša a Nikol. Rády bychom, aby ve třídě vládla pohodová a uvolněná atmosféra, kterou budou vnímat děti i dospělí. Doufáme, že k tomu přispěje také přímá komunikace a spolupráce s Vámi – rodiči. Proto se na nás neváhejte s čímkoli obrátit. Prioritou je pro nás získání samostatnosti dětí, které se nebojí vyjádřit svá přání a potřeby a zároveň jsou vnímavé a ohleduplné i k potřebám druhých.

Po celý rok se budeme zabývat projektem „Příroda kolem nás.“ Budeme vnímat
a pozorovat změny v životním prostředí a zaměříme se také na jeho ochranu. Přírodniny využijeme ke kreativnímu tvoření.

Co se děje v naší třídě

SCHŮZKA NOVÝCH RODIČŮ

Vážení rodiče, zveme Vás na úvodní setkání nových rodičů, které se koná v pondělí 18. června 2018 od 16: 30 hodin ve třídě D.  Program:  Informace o chodu a fungování mateřské školy, organizace školního roku Informace o Spolku rodičů. Diskuze, dotazy. Po úvodní části...

číst více

POZVÁNKA NA OLYMPIÁDU

KAMARÁDI Z ATLETIKY ZE SLETIŠTĚ, POD VEDENÍM HANKY VĚTROVCOVÉ, NÁS ZVOU   V PÁTEK 22.6. OD 9,00 HOD NA DĚTSKOU OLYMPIÁDU.  BUDETE MÍT MOŽNOST VYZKOUŠET SI DISCIPLÍNY JAKO OPRAVDOVÍ SPORTOVCI.  SRAZ: DO 8,00 hod. V MŠ NEBO V 8,45 hod. PŘED TRIBUNOU NA SLETIŠTI  NÁVRAT:...

číst více

Co plánujeme

 

  • 22.6. Sportovní den – Sletiště

Montessori průvodci

Michaela Beránková, DiS.
montessori pedagog

Bc. Nikol Fíková
montessori pedagog

Fotky naší třídy „A“

O nás

Jsme mateřská škola která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu M. Montessori. Kapacita naší školky je 112 dětí ve čtyřech třídách. V každé třídě je 28 dětí věkově smíšených 3-6 let. Učitelský sbor je složen z 8 kvalifikovaných pedagogů a jedné asistentky pedagoga.

Otevírací doba

6:30 - 16:00 hod

Spolupracujeme

Mateřská škola Montessori Kladno

Na Vyhaslém 3197
272 01 Kladno

Telefon: 312 276 049
E-mail: info@montessori-kladno.cz 
Web: www.montessori-kladno.cz