Třída "A"

Michaela Beránková, Nikol Fíková

Třída „A“ školní rok 2017 / 2018

Naše třída v letošním školním roce přivítala dvanáct nových kamarádů. Osm dětí se připravuje na vstup do školy, z nichž dva chlapci mají odklad školní docházky.

V „Áčku“ se na Vás budou letos těšit Míša a Nikol. Rády bychom, aby ve třídě vládla pohodová a uvolněná atmosféra, kterou budou vnímat děti i dospělí. Doufáme, že k tomu přispěje také přímá komunikace a spolupráce s Vámi – rodiči. Proto se na nás neváhejte s čímkoli obrátit. Prioritou je pro nás získání samostatnosti dětí, které se nebojí vyjádřit svá přání a potřeby a zároveň jsou vnímavé a ohleduplné i k potřebám druhých.

Po celý rok se budeme zabývat projektem „Příroda kolem nás.“ Budeme vnímat
a pozorovat změny v životním prostředí a zaměříme se také na jeho ochranu. Přírodniny využijeme ke kreativnímu tvoření.

Co se děje v naší třídě

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

Vážení rodiče. Provoz ve dnech 30.7.- 10.8.2018 bude probíhat ve třídách C a D. v pondělí 30.7 prosím vcházejte třídou D, je otevřena od 6,30, provoz MŠ končí v 16 hodin. Děkujeme.   O nás Jsme mateřská škola která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu M....

číst více

ZAHRADA

Stavební práce spojené s vybudováním přírodní zahrady v prostorách naší MŠ jsou aktuálně Magistrátem města Kladno naplánovány na období 1.8.-31.10.2018. O nás Jsme mateřská škola která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu M. Montessori. Kapacita naší školky je...

číst více

Co plánujeme

 

  • 22.6. Sportovní den – Sletiště

Montessori průvodci

Michaela Beránková, DiS.
montessori pedagog

Bc. Nikol Fíková
montessori pedagog

Fotky naší třídy „A“

O nás

Jsme mateřská škola která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu M. Montessori. Kapacita naší školky je 112 dětí ve čtyřech třídách. V každé třídě je 28 dětí věkově smíšených 3-6 let. Učitelský sbor je složen z 8 kvalifikovaných pedagogů a jedné asistentky pedagoga.

Otevírací doba

6:30 - 16:00 hod

Spolupracujeme

Mateřská škola Montessori Kladno

Na Vyhaslém 3197
272 01 Kladno

Telefon: 312 276 049
E-mail: info@montessori-kladno.cz 
Web: www.montessori-kladno.cz