Třída "A"

Michaela Beránková, Nikol Fíková

Třída „A“ školní rok 2017 / 2018

Naše třída v letošním školním roce přivítala dvanáct nových kamarádů. Osm dětí se připravuje na vstup do školy, z nichž dva chlapci mají odklad školní docházky.

V „Áčku“ se na Vás budou letos těšit Míša a Nikol. Rády bychom, aby ve třídě vládla pohodová a uvolněná atmosféra, kterou budou vnímat děti i dospělí. Doufáme, že k tomu přispěje také přímá komunikace a spolupráce s Vámi – rodiči. Proto se na nás neváhejte s čímkoli obrátit. Prioritou je pro nás získání samostatnosti dětí, které se nebojí vyjádřit svá přání a potřeby a zároveň jsou vnímavé a ohleduplné i k potřebám druhých.

Po celý rok se budeme zabývat projektem „Příroda kolem nás.“ Budeme vnímat
a pozorovat změny v životním prostředí a zaměříme se také na jeho ochranu. Přírodniny využijeme ke kreativnímu tvoření.

Co se děje v naší třídě

Čarodějnice

V pátek 27. DUBNA OD 16.30 jste srdečně zváni na ČARODĚJNICKÝ SLET (převleky a masky vítány) na zahradu MŠ, kde budou pro děti připravena různá stanoviště s úkoly (připraví rodiče ve spolupráci s námi – viz info na nástěnce), poté malování na obličej a táborák....

číst více

Prázdninový provoz

Vážení rodiče, provoz naší školky o letních prázdninách bude probíhat ve dnech 30.července - 10. srpna 2018. K tomuto provozu budete moci své děti přihlašovat prostřednictvím letáčků na nástěnce v průběhu měsíce května 2018.             _ O nás Jsme mateřská škola...

číst více

Co plánujeme

   

  • 27.4. Čarodějnice

Montessori průvodci

Michaela Beránková, DiS.
montessori pedagog

Bc. Nikol Fíková
montessori pedagog

Fotky naší třídy „A“

O nás

Jsme mateřská škola která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu M. Montessori. Kapacita naší školky je 112 dětí ve čtyřech třídách. V každé třídě je 28 dětí věkově smíšených 3-6 let. Učitelský sbor je složen z 8 kvalifikovaných pedagogů a jedné asistentky pedagoga.

Otevírací doba

6:30 - 16:00 hod

Spolupracujeme

Mateřská škola Montessori Kladno

Na Vyhaslém 3197
272 01 Kladno

Telefon: 312 276 049
E-mail: info@montessori-kladno.cz 
Web: www.montessori-kladno.cz