Třída "D"

Lucie Angelisová, Martina Bernhardová

Třída „D“ školní rok 2022/ 2023

Déčko“-  naše třída– třída dětí, rodičů a průvodců, kteří se rádi setkávají nejen ve školce, ale i mimo ni, na společných akcích, výletech a výpravách.

Moc si přejeme, aby „Déčko“ bylo  pro děti místem, kde se cítí svobodně, bezpečně, radostně, místem, kde mohou objevovat, zkoumat nové věci a dostávat další a pozitivní náměty a nápady pro další činnosti.

Velice si vážíme úzké spolupráce s rodiči, prarodiči, jejich pomoci při vymýšlení a realizaci různých akcí, nápadů, výletů… Věříme, i v letošním roce strávíme spoustu příjemných chvilek, které nás všechny obohacují vzájemně.

Ve školním roce 2022 – 2023 nás bude provázet kapka ÁJA nejen po okolí Kladna, ale i po celé České republice.  Čeká nás spousta dobrodružství, zábavy, poučení, tvoření, výletů…….. 

 

Co se děje v naší třídě

VÁNOČNÍ VÝLET

Vážení rodiče, milé děti Zveme vás na společný vánoční výlet na zámek Loučeň.  Čeká nás prohlídka zámku na téma „ Příběh vánočního stromku“, společný oběd a procházka labyrintáriem. Sejdeme se v sobotu 3. prosince v 9,40 před vchodem do zámku. Cena vstupného je 250...

číst více

ČERTOVINKY

V pondělí 5. prosince 2022 se v rámci dopoledne uskuteční naše tradiční „ČERTOVINKY.“ Čeká nás tradiční plnění andělských a čertovských úkolů od nejvyšší Pekelnice a vrchní Andělky, rej masek. Prosíme o zajištění jednoduchého převleku anděla, čerta nebo Mikuláše pro...

číst více

  Co plánujeme

25.1. Individuální konzultace pro předškoláky

26.1. výlet za netopýry

17. 3. divadlo Lampion – BROUČCI

19. 4.  divadlo Myšky Elišky v MŠ

10. 5. divadlo Evy Hruškové v MŠ 

 

 

  

 

Archiv akcí

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Montessori průvodci

Lucie Angelisová
montessori pedagog

Martina Bernhardová

montessori pedagog

Fotky naší třídy „D“

O nás

Jsme čtyřtřídní mateřská škola, s kapacitou 112 dětí, v každé třídě je skupina 28 dětí věkově smíšených 3-6 let, která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu Marie Montessori.
více...

Spolupracujeme