Třída "D"

Lucie Angelisová, Martina Bernhardová

Třída „D“ školní rok 2018/ 2019

„Déčko“- prostě naše třída– třída dětí, rodičů a průvodců, kteří se rádi setkávají nejen ve školce, ale i mimo ni, na společných akcích, výletech a výpravách. Moc si přejeme, aby „Déčko bylo  pro děti místem, kde se cítí svobodně, bezpečně, radostně, místem, kde mohou objevovat, zkoumat nové věci a dostávat další a pozitivní náměty a nápady pro další činnosti.

Velice si vážíme úzké spolupráce s rodiči, prarodiči, jejich pomoci při realizaci různých akcí, nápadů, výletů… Věříme, i v letošním roce strávíme spoustu příjemných chvilek, které obohacují nás všechny.

Ve  školním roce 2018-2019 přivítáme do našeho kolektivu osm nových dětí, Na školu se bude připravovat jedenáct dětí,

Téma pro letošní školní rok „VZNIK A VÝVOJ ZEMĚ“ bude celoroční, . Budeme se zabývat vývojem Země a života na Zemi. Velkou pozornost věnujeme podtématu Dinosauři. 

 

Co se děje v naší třídě

PODVEČERNÍ SETKÁNÍ S RODIČI – D

Vážení rodiče, ve středu 28.11.2018 v 17,30 Vás zveme na neformální podvečerní setkání na elipse. Pokud máte čas a chuť sejít se, popovídat o Vašich – našich dětech, o tom, co Vám dělá radost, co Vás trápí, o Vašich plánech, snech, zkrátka o životě, pak přijďte. Těší...

číst více

Vycházka s rodiči ke krmelci

Vážení rodiče, milé děti. Zveme Vás na společnou procházku do lesa ke krmelci, spojenou s nadílkou pro zvířátka a celostátní akcí "Česko zpívá koledy". Kdo máte čas a chuť, přidejte se k nám ve středu 12.12.2018 v 16,00 u naší třídy. Těšíme se. Martina a Lucie        ...

číst více

Co plánujeme

 

  • 28.11. Podvečerní setkání s rodiči
  • 1.12. Vánoční výlet – Šestajovice
  • 3.12. Divadlo
  • 5.12. „Čertovinky“
  • 12.12. Vycházka ke krmelci
  • 19.12. Vánoční nadílka
  • Turistické středy (pravidelně)
  • Pravidelná dopolední tvoření s rodiči

Archiv akcí

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Montessori průvodci

Lucie Angelisová
montessori pedagog

Martin Bernhardová
montessori pedagog

Fotky naší třídy „D“

O nás

Jsme mateřská škola která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu M. Montessori. Kapacita naší školky je 112 dětí ve čtyřech třídách. V každé třídě je 28 dětí věkově smíšených 3-6 let. Učitelský sbor je složen z 8 kvalifikovaných pedagogů a jedné asistentky pedagoga.

Otevírací doba

6:30 - 16:00 hod

Spolupracujeme

Mateřská škola Montessori Kladno

Na Vyhaslém 3197
272 01 Kladno

Telefon: 312 276 049
E-mail: info@montessori-kladno.cz 
Web: www.montessori-kladno.cz