Třída "C"

Věra Kestřánková, Lucie Šoustková a Barbora Bednářová

 

Třída „C“ školní rok 2017 / 2018

Céčko“– naši třídu letos obohatí patnáct nových kamarádů mladšího věku a milá paní asistentka Bára. Ta je průvodkyní a podporou pro chlapečka se speciálními potřebami. Sedm dětí se připravuje na vstup do školy.

V letošním roce se zaměříme na téma ,,Život kolem mě a já,,. Čeká nás seznamování se světem lidí, kultury a umění, osvojení si základních poznatků o prostředí, v němž dítě žije, dále poznávání sebe sama, rozvoj pozitivních citů ve vztahu k sobě (uvědomění si vlastní identity, získání sebevědomí, sebedůvěry, osobní spokojenosti) a vytváření prosociálních postojů (rozvoj sociální citlivosti, tolerance, respektu, přizpůsobivosti apod.)

Také se řídíme heslem: Spokojený rodič = Spokojené dítě.

 A to se tedy = Spokojený průvodce.
Pro děti jsme průvodkyně v jejich nejdůležitějším období a na rodiče si rády uděláme čas při společných nebo individuálních schůzkách anebo při společných výletech a akcích. Všem nám jde o jedno – O SPOKOJENOST VŠECH :).

Co se děje v naší třídě

Výlet na Křivoklát

Milí kamarádi, v pondělí 23.4. nás čeká výlet do přírody, na Křivoklát.  Sraz: do 8,50hod v MŠ Návrat: mezi 14,00 – 14,30hod S sebou: 2x svačina Oběd (v tento den budou mít děti stravu odhlášenou) Pití v lahvi se šroubovacím uzávěrem (ne sportovní lahev!) Vhodné...

číst více

Prázdninový provoz

Vážení rodiče, provoz naší školky o letních prázdninách bude probíhat ve dnech 30.července - 10. srpna 2018. K tomuto provozu budete moci své děti přihlašovat prostřednictvím letáčků na nástěnce v průběhu měsíce května 2018.             _ O nás Jsme mateřská škola...

číst více

Co plánujeme

 

  • 23.4. Výlet na Křivoklát

 

 

 

 

Montessori průvodci

Lucie Šoustková
Montessori pedagog

Věra Kestřánková
Montessori pedagog

Fotky naší třídy „C“

O nás

Jsme mateřská škola která pracuje podle výchovně vzdělávacího programu M. Montessori. Kapacita naší školky je 112 dětí ve čtyřech třídách. V každé třídě je 28 dětí věkově smíšených 3-6 let. Učitelský sbor je složen z 8 kvalifikovaných pedagogů a jedné asistentky pedagoga.

Otevírací doba

6:30 - 16:00 hod

Spolupracujeme

Mateřská škola Montessori Kladno

Na Vyhaslém 3197
272 01 Kladno

Telefon: 312 276 049
E-mail: info@montessori-kladno.cz 
Web: www.montessori-kladno.cz